Alkehol - Česká beer-rocková kapela

Nové CD R.U.M. vyjde v prosinci!

Ahoj bando,

jsou to už skoro dva roky, co vyšlo zatím naše poslední cédéčko „Do bezvědomí“, a tak je načase, abychom se vytasili s dalším počinem v naší diskografii. Ten čas právě nastává a během několika dní, přesněji začátkem prosince, vydáme novinku s názvem ,,R.U.M.". Už více než rok skládáme písně a v létě jsme vybrali ty nejlepší, které budou na tomto albu. Často se nás ptáte, jestli bude vše při starém, a to Vám můžeme s klidem potvrdit - budeme zase v deliriu !!!

Nahrávat jsme začali v půlce října - a to na Slovensku, ve studiu JVS Records v Modrovce. Pak jsme se přesunuli do Prahy, kde jsme ve studiu Alkehol dohráli a dozpívali zbytek. Teď jsme v poslední fázi míchání alba, které má nastarosti Ota a maká tak, až se z něj kouří!

Věříme, že Vás cédéčko nezklame a společně si na nějakém našem koncertě zazpíváme a zakalíme dosytosti. Křest nového CD proběhne 14. prosince v Retro Music Hall v Praze.

Ota, Kuna, Tonda a Melmus 

Zde je seznam písní:

 1. NAROZENINY
 2. SVĚT PATŘÍ TĚM  CO SE NEPOSEROU
 3. BALADA O PŘÁTELSTVÍ 
 4. JESUS CHLAST
 5. CASANOVA
 6. TŘINÁCTÁ KOMNATA
 7. FANDÍME
 8. PRAMEN MLÁDÍ
 9. GRAVITACE
 10. SKVĚLEJ DEN
 11. VYPROŠŤOVÁK
 12. ZVEDNI PRDEL
 13. S DOBROU NÁLADOU
 14. POSLEDNÍ PITKA VZPLÁLA
Tři nové ukázky z alba si můžete přehrát zde.
 
Křest R.U.M.

Zveřejněno: 22. 11. 2014, 12:53


Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů